Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Zengin SitesiZengin Sitesi Yeni İş Fırsatları En Çok Para Kazandıran İşler

27 Temmuz Ay Tutulması Esma -ül Hüsna Çalışması

7 TEMMUZ AY TUTULMASI
Gökyüzü’nün bu kuvvetli enerjilerini doğru yönlendirdiğimizde Tutulmalar’dan korkucak birşey yoktur . Mutlak kader elbette vardır ancak sonuç bireyseldir.Yani gelen enerjiler  doğru yönlendirildiğinde bu enerjileri istediğimiz arzu ettiğimiz  dileklerimizin niyetlerimizin üzerine çekebiliriz ve çok olumlu sonuçlar alabiliriz.Bunun için  Esma -ül Hüsna çalışmasından yararlanabiliriz .
Ay Tutulması
Yoğun dolunay alarak algılayabiliriz.Arınmak,özgürleşmek ve bırakmak için destek alabildiğimiz cesaretlendiğimiz zamanlar.Bitirmeye yönelik niyetlerin yanında tutulup kaldığımız hallerden ve tekrar eden olaylardan özgürleşmek daha kolay olur .Hayatımızda ki negatif olaylardan,kişilerden arınmak içinde etkili bir dönemdir.
27 Temmuz Ay tutulmasına bir bakalım ;
Güneş,Ay, Mars, Uranüs tutulmanın baş rol oyuncuları Jüpiter gezegeni de açı payı olsa da gökyüzündeki sabit burçlardaki   T kare denen açı’yı büyük kare’ye  çevirecek.
Horoskoplarda   T   kareler zorlu açılar içermesine rağmen korkulacak birşey yoktur.Fakat bir büyük kare oluştuğunda çıkış noktası bulmak zordur.
Mars bir süredir geri hareketinde diş bileyen ve saldırmak için uygun zamanı bekleyen bir canavar gibi sabırsızlanıyorken pençesini atma zamanının geldiğini fark ederken,Uranüs  olumsuz açılarıyla her zaman hesapta olmayanı getirir. Olayları yüksek enerji ile başlatır ve bitirir.
Gökyüzü bu kuvvetli ve bir kadar zor enerjilere bürünmüşken bu enerjileri en iyi  şekilde yönlendirmek bu süreci,gelen  enerjileri istediğimiz olayların gelişimine aktarmak Esma-ül Hüsna çalışmaları ile mümkün.
Burçlara göre Ay tutulmasında yapılacak Esma-ül Hüsna çalışması.
KOÇ :      YA MUBDİ YA MUİD 181    JUPİTER -MERKÜR
BOĞA :   YA RAFİUD DERACAD 351 GÜNEŞ
İKİZLER : YA FETTAH YA REZZAK 797 MERKÜR-VENÜS
YENGEÇ : YA VARİS 707  JÜPİTER
ASLAN :    YA VEDUDUL KAVİYYUL CAMİ  514 AY- JÜPİTER
BAŞAK :   YA AZİZ  94     GÜNEŞ
TERAZİ :   YA VEDUD 2000    AY
AKREP:    YA MELİK  121  GÜNEŞ
YAY    :     YA VEHHAP 196  VENÜS
OĞLAK :  YA GANİ YA MUĞNİ  2160  GÜNEŞ- VENÜS
KOVA :     YA HADİ YA VEDUD  400  GÜNEŞ -AY
BALIK :    YA KUDDÜS YA SETTAR  1001 HER SAAT
Ay Tutulmasına bir olumlama ;
Tutulup kaldığım hallerimden, ilerlememin önündeki engellerden, beni bağlayan sözlerimden,Atalarımdan miras kalan  negatif enerjilerden,hayatıma atılan,attığım düğümlerden özgürleşiyorum .
Var olmanın şükrüyle
Gidenlerle,bıraktıklarımla
Özgürleşiyorum,
Hayatın akışı içinde
Yenilenmeyi seçiyorum,
Endile ve korkularımı kabul ederek
Onları güvenle ve teslimiyetle
dönüştürüyorum.
Sevgiyle korunmayı diliyorum .

Bir önceki yazımız olan Yatmadan Önce 1 Bardak Suyundan İçerseniz... başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2019 model otomobiller
evden eve nakliyat, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık gaziantep, evden eve nakliyat gaziantep, evden eve taşıma