Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Zengin SitesiZengin Sitesi Yeni İş Fırsatları En Çok Para Kazandıran İşler

Apple Watch Series 3 Şimdi Kayak ve Snowboard Aktivitelerini de İzliyor

Kayakçı ve snowboardcular bugünden itibaren, App Store’daki uygulamalarda yapılan yeni güncellemeler sayesinde aktivitelerini Apple Watch Series 3’ü kullanarak takip edebilecek. Watch kullanıcıları şimdi kayma verilerini kaydedebilir, dikey iniş bilgilerini ve diğer istatistikleri görebilir ve doğrudan Apple Watch Aktivite uygulamasına aktif kalori ölçümleri ekleyebilirler.  

    

Güncellenen Slopes uygulaması, tamamen yeniden tasarlanan arayüzüyle hızı, dikey inişi, mesafeyi, lift süresi ile pistte geçen süre karşılaştırmasını ve çok daha fazlasını takip ediyor. 

snoww uygulaması, iniş istatistikleri ve önemli başarılar gibi bilgileri anında bildirmenin yanı sıra arkadaşların canlı konumlarını da bulabiliyor. 

Squaw Alpine, gün içinde kayılan pistleri ve kullanılan lift’leri listeleyen, kayak merkezlerine özel bir uygulama. 

Snocru uygulamasında yapılan güncellemeyle aktiviteler tamamen Apple Watch üzerinden izlenebiliyor ve uygulama Apple Watch Aktivite uygulamasıyla entegre oluyor. 

Ski Tracks, Apple Watch Aktivite uygulamasında 17 farklı kış sporu antrenmanının aktivite halkalarını tamamlayabilmesini sağlıyor. 

•Güncellenen Slopes uygulaması, tamamen yeniden tasarlanan arayüzüyle hızı, dikey inişi, mesafeyi, lift süresi ile pistte geçen süre karşılaştırmasını ve çok daha fazlasını takip ediyor.

•snoww uygulaması, iniş istatistikleri ve önemli başarılar gibi bilgileri anında bildirmenin yanı sıra arkadaşların canlı konumlarını da bulabiliyor.

•Squaw Alpine, gün içinde kayılan pistleri ve kullanılan lift’leri listeleyen, kayak merkezlerine özel bir uygulama.

•Snocru uygulamasında yapılan güncellemeyle aktiviteler tamamen Apple Watch üzerinden izlenebiliyor ve uygulama Apple Watch Aktivite uygulamasıyla entegre oluyor.

•Ski Tracks, Apple Watch Aktivite uygulamasında 17 farklı kış sporu antrenmanının aktivite halkalarını tamamlayabilmesini sağlıyor.

Ayrıca geliştiriciler Apple Watch Series 3’te bulunan yerleşik GPS ve altimetrenin yanı sıra watchOS 4.2 ile yayınlanan özel antrenman API’lerini de kullanarak yeni ölçümlerin takip edilebilmesini sağlıyor. snoww, Slopes, Squaw Alpine, Snocru ve Ski Tracks uygulamalarında yapılan güncellemeler sayesinde kayma aktivitelerinde artık takip edilebilen yeni ölçümler şunlar:

•Toplam dikey iniş ve yatay mesafe

•İniş sayısı

•Ortalama ve maksimum hızlar

•Geçirilen toplam süre

•Yakılan kalori

Watch kullanıcıları bileklerine bir bakışla yeni ölçümleri takip edebiliyor ve dağdaki arkadaşlarının yerini bulabiliyor.

Uygulamalar otomatik olarak duraklayıp devam edebiliyor ve kullanıcılar Aktivite halkalarını bu uygulamalarla tamamlayabiliyor. Antrenman bilgileri, kullanıcının izin vermesi halinde iPhone’daki Sağlık uygulamasına da kaydediliyor. Kullanıcılar kayma verilerini takip etmek için sadece Siri’yle konuşarak Slopes ve snoww uygulamalarını başlatabiliyor.

‘Kayma aktivitelerinin detaylarını Apple Watch ile takip edebilmek, antrenman yapan sporculardan kayakçılara ve sadece aktif bir eğlence arayışında olan kişilere kadar herkes için son derece değerli bir özellik’ diyen Olimpiyatlarda Tümsekler dalında Altın Madalyaya sahip Squaw Alpine Mountain Elçisi Jonny Moseley sözlerini şöyle sürdürdü: ‘Apple Watch için Squaw Alpine uygulaması, ailemle kayak yaparken çocuklarımın dağdaki yerlerini tam olarak takip etmemin yanı sıra performanslarımızı da karşılaştırabilmemizi sağlıyor. Bu sayede hem oğullarımın nerede olduklarını izliyor hem de günümüze biraz rekabet ve eğlence katabiliyorum.’

Kayak ve snowboard aktiviteleri şimdi Aktivite uygulamasındaki halkaları tamamlamayı sağlıyor ve yakılan kaloriler de Aktivite uygulamasına kaydediliyor.

‘Apple Watch Series 3 ve watchOS 4.2’nin sunduğu olanaklarla yaptığımız güncellemelerden büyük heyecan duyuyoruz’ diyen snoww uygulamasının geliştiricisi Eddy Healey sözlerini şöyle sürdürdü: ‘snoww’u dağdayken yapılan kısa etkileşimleri ve hızlı bakışları dikkate alarak tasarladık. Dolayısıyla bu güncellemeler alakalı ölçümleri doğru bir şekilde kaydetmemizi kolaylaştırdı ve kullanıcılarımıza eğlenceli ve sosyal bir deneyim sunmamıza yardımcı oldu.’

Güncellenen uygulamalar şimdi App Store’dan edinilebilir. watchOS 4.2 veya daha yeni sürümü gerekir.

Güncellenen tüm kayak uygulamalarına App Store’daki özel ‘Kayak uygulamaları’ koleksiyonundan ulaşabilirsiniz.

 

‘Ayşe Durlu ve Eddy Healey’den kısa yorumlar’

snoww uygulamasını, geliştiricisi Eddy Healey ile deneyimleyen Alp Disiplini milli sporcusu Ayşe Durlu ‘Hiçbir zaman unutmayacağım bir deneyim oldu benim için, Apple Watch’u, snoww app’i ile kayak antrenmanlarımda kullanacağım hiç aklıma gelmezdi. Sunduğu özellikleri deneyimledikten sonra artık antrenmanlara bileğimde Apple Watch olmadan çıkmayı düşünmüyorum’ dedi.  

‘Apple Watch Series 3 ve watchOS 4.2’nin sunduğu olanaklarla yaptığımız güncellemelerden büyük heyecan duyuyoruz’ diyen snoww uygulamasının geliştiricisi Eddy Healey ise sözlerini şöyle sürdürdü: ‘snoww’u dağdayken yapılan kısa ve hızlı etkileşimleri dikkate alarak tasarladık. Dolayısıyla bu güncellemeler alakalı ölçümleri doğru bir şekilde kaydetmemizi kolaylaştırdı ve kullanıcılarımıza eğlenceli ve sosyal bir deneyim sunmamıza yardımcı oldu.’

Bir önceki yazımız olan Oscar ile Canlı Yayındayız! başlıklı makalemizde Facebook, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2019 model otomobiller
evden eve nakliyat, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık gaziantep, evden eve nakliyat gaziantep, evden eve taşıma