Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Zengin SitesiZengin Sitesi Yeni İş Fırsatları En Çok Para Kazandıran İşler

Erkan Petekkaya Yorumuyla Gündeme Gelen İrem Sak kimdir?

9 Şubat 1986 yılında Sivas’ta dünyaya gelen ve Ayberk adında bir abisi olan İrem Sak’ın babası doktor, annesi ev hanımıdır. İlk, orta ve lise eğitimini Sivas’ta tamamlayan Sak, 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünü okumak için İstanbul’a gelir.

TİYATROYA LİSE DÖNEMİNDE BAŞLADI

Lisa yıllarında tiyatro oyunlarında boy göstermiş ancak 2008 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi’nde ”Sizinkiler” adlı oyunda yer almıştır. Bu yıldan itibaren Domino’s Pizza, Garanti Bankası, Coffee Mate, Allianz, Teknosa ve Money Club gibi markaların reklamlarında oynadı. 2010 yılında ”Şen Yuva” adlı diziyle oyunculuk camiasına resmen adım atmış oldu. Ardından Ali Sunal’ın 5’er Beşer programında yer alsa da proje uzun sürmemiştir.

”YALAN DÜNYA” DİZİSİ DÖNÜM NOKTASI

Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı ”Yalan Dünya” dizisi ile 2012 yılında yıldızı parlayan Sak, aynı yıl Altın Kelebek Ödülleri’nin sunuculuğunu üstlenmiştir. 2014 yılında ”Güldür Güldür” show programında oyunculuğuyla göz dolduran İrem Sak, 2018 yılında kadrodan ayrılmıştır. 2017 yılında da Murat Boz ve Yasemin Allen ile ”Dönerse Senindir” filminde başrolü paylaşmıştır.

Ödüller

2017- 28. Ankara Film Festivali – (En iyi yardımcı kadın oyuncu)

Filmleri ve Dizileri

2018 – Ölümlü Dünya (film)

2017 – Martı (Film)

2017 – Düğüm Salonu (Film)

2017 – Dönerse Senindir (Film)

2016 – Dedemin Fişi (Film)

2015 – Buyur Burdan Bak (Program)

2015 – Güldür Güldür (program)

2012 – İnsanlar Alemi (Program)

2012 – 14 Yalan Dünya (Dizi)

2011 – 5’er Beşer (Program)

2010 – Şen Yuva (Dizi)

Bir önceki yazımız olan Tadını Kimse Sevmiyor Ama O Ölümcül Hastalığın Çaresiymiş! başlıklı makalemizde Genç, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2019 model otomobiller
evden eve nakliyat, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık gaziantep, evden eve nakliyat gaziantep, evden eve taşıma