Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Zengin SitesiZengin Sitesi Yeni İş Fırsatları En Çok Para Kazandıran İşler

film izle

film izleTürkiye Güney Kore Dostluğunu anlatan bir film şimdi Sitemizde yayında!!

Türkiye – Güney Kore dostluğunun 60. Yılı dönümü, Beyoğlu Belediyesi tarafından Grand Pera Emek Sahnesi ’nde düzenlenen özel geceyle kutlandı. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ’ın ev sahipliğinde reelleştirilen programa Türkiye ve Güney Kore ’den çok sayıda önemli ad katıldı.

Konuklar, 1950’de başlayan Kore Savaşı’na katılan Türk tugayındaki Astsubay Süleyman Dilbirliği’nin, anne ve babası öldürülmüş Koreli bir kız çocuğuna savaş süresince kendi çocuğu gibi bakmasının anlatıldığı Ayla filminin ön gösterimini izlediler. Büyük beğeni toplayan Film izle’mek için filmin gösterimi esnasında duygu dolu anlar yaşandı.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “1950 tarihi, dostluğumuzun, kardeşliğimizin miladıdır. Türkiye ’den Kore ’ye giden binlerce Mehmetçik kendi mukadderatını atama etmeye çalışan bir millete omuz vermiştir. Bu salondaki gazilerimiz canlarını ortaya koyarak bize bir dostluk bir kardeşlik evi inşa ettiler. Binlerce kmyi aşan bu dostluk, bugün dünyanın içerisinde bulunduğu manzaraya karşılık büyük bir örnektir” dedi.

Güney Kore İstanbul Başkonsolosu Cha Young Cheol da, Türkiye ile Güney Kore’nin 60 yıl vaktince kültür ve ekonomi konusunda birbirine takviye olduklarını vurguladı. Rejisörlüğünü Can Ulkay ’ın yaptığı Ayla filmi, sitemizde online olarak sitemizde yayına alınmıştır sitemizi izlemek ve zamanınızı boşa harcamamak için sitemizdeki en iyi filmleri ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2019 model otomobiller