Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Zengin SitesiZengin Sitesi Yeni İş Fırsatları En Çok Para Kazandıran İşler

Incıa Anne ve Bebek Bakım Serisi

Sizi, sevdiklerinizi ve doğayı korumaya kararlı INCIA dünyasında; sabun, kişisel bakım, ev bakım ürünleri ve annevebebek ürünleri yer alıyor. INCIA sizin ve bebeğinizin doğal bakımını sağlarken, cildin doğal florasına da zarar vermiyor. 

INCIA AnneveBebek Bakım serisinde 6 ürün yer alıyor: Atopik Jel Krem, Pişik Önleyici Jel Krem, Bebek Yağı, Bebek Yağı Jeli, Göğüs Ucu Bakım Jel Kremi, Karın Çatlak Jel Kremi. Seride yer alan ürünlerde farklı marka bebek ürünlerinde bulunan; çinko oksit, lanolin, kortizon, sentetik parfüm, sentetik yağ, silikon, paraben, gluten, sentetik koruyucular ve boyar maddeler yer almıyor. Bu sayede INCIA, size ve bebeğinize yüzde 100 doğal, sağlıklı ve güvenilir bir cilt bakımı sunuyor.

Hem Anne Hem Bebek İçin %100 Doğal Koruma

INCIA Göğüs Ucu Bakım Jel Kremi, içerisinde Aynısefa Yağı, Shea Yağı, Soya Fasulyesi Gliseritleri, Zeytinyağı ve Balmumu bulunuyor.

•Soya Fasulyesi Gliseritleri ve Shea yağı ile koruyucu bir bariyer tabaka oluşturarak uygulanan bölgenin dış etkenlere karşı korunmasına ve uzun süre nemli kalmasına yardımcı oluyor. 

•Aynısefa Yağı ve Zeytinyağı ile yıpranmış ve çatlamış cildin nem tutma yeteneğini artırıyor, cildin onarımına yardım ediyor ve yumuşak bir his bırakıyor. 

•Emzirme öncesi temizlenmesi gerekmeyen doğal yapısı sayesinde kolayca uygulanabiliyor.

•Hipoalerjenik olma özelliğiyle güvenle kullanılabiliyor. 

•Lanolin, Gluten ve GDO içermiyor. 

Tamamen doğal bitkilerin yağlarından hazırlanan çinko oksit içermeyen INCIA Pişik Önleyici Jel Krem, bebeklerde pişik oluşumunun engellenmesine yardımcı oluyor. 

•Saf balmumu, bebeğin narin cildinde bariyer oluşturuyor.

•Zeytinyağı, bebeğin cildini koruma altına alıyor ve içerisindeki zengin vitaminler sayesinde bebek cildinde yumuşaklık sağlıyor.

•Gotu Kola bitkisinin ekstraktları tahriş olan bölgenin iyileşmesini hızlandırıyor.

•Kantaron ve Aynısefa yağları, pişik oluşumuna engel olarak bebeğin cildini koruyor.

•Hipoalerjenik olma özelliğiyle bebeklerde güvenle kullanılabiliyor. 

•Çinko oksit ve Gluten içermiyor.

INCIA Karın Çatlak Jel Kremi hamilelerde karın bölgesinin sağlıklı ve gergin yapısını destekleyen %100 doğal yağlardan oluşuyor.

•Gotu Kola bitkisinin ekstraktları, cilt çatlaklarının oluşumunu önlüyor.

•Avokado ve Kantaron Yağları içerdiği zengin bileşimiyle, cildin kolajen yapısının onarılmasına yardım ediyor, cildin beslenmesini ve görünümünün iyileşmesini destekliyor.

•Hipoalerjenik olma özelliğiyle güvenle kullanılabiliyor.

 INCIA doğallıktan vazgeçmeyen anneler için kampanyalı 2 farklı kutu set hazırladı. INCIA Karın Çatlak Jel Kremi veya INCIA Pişik Önleyici Jel Kreminden alan herkes INCIA Göğüs Ucu Bakım Jel Kremine ücretsiz sahip oluyor.  

(INCIA Karın Çatlak Jel Krem ve INCIA Göğüs Ucu Bakım Jel Krem Tavsiye Edilen KDV Dahil Tüketici Satış Fiyatı: 77 TL)

(INCIA Pişik Önleyici Jel Krem ve INCIA Göğüs Ucu Bakım Jel Krem Tavsiye Edilen KDV Dahil Tüketici Satış Fiyatı: 50 TL)

INCIA anne bebek serisi, şimdi muhteşem kampanyası ile eczanelerde sizleri bekliyor…

Bir önceki yazımız olan %100 Urban Music Küçükçiftlik Bahçe'de başlıklı makalemizde Belçika, Cenk Taner ve Eylül hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.