Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Zengin SitesiZengin Sitesi Yeni İş Fırsatları En Çok Para Kazandıran İşler

Özay Bakır’ın Yeni Şarkısında Atıfta Bulunduğu Konuşulan Seren Serengil Kimdir?

Son dönemde yaptığı evlilik ve sunduğu magazin programıyla adından söz ettiren Seren Serengil, 6 Nisan 1976 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Babası, Yeşilçam’ın ünlü oyuncularından Öztürk Serengil ve annesi Nevin Teoman’dır. Anne ve babası Seren Serengil 4 yaşındayken ayrılmış ve bu nedenle, ünlü şarkıcı genellikle annesinin yanında yaşamıştır.

”AYRILDIK” PARÇASIYLA ÇIKIŞ YAPTI

Seren Serengil’in ilk albüm çalışması 1991 yılında ”Ayrıldık”, ikinci albümü ”Ben Adamı Ayrılırken Tanırım” albümleriydi. En popüler olduğu şarkısı ”Bana Her Şey Seni Hatırlatıyor” parçasıydı.

YAŞAR İPEK İLE EVLENDİ

Özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen Seren Serengil, 2000 yılında Ozan Kaçmaz ile, 2002’de Cengiz İmren ve 2006 yılında da Musa Aytun ile evlendi ancak bu evliliklerde başarılı olamadı. Evlilikleri boyunca da birçok kez düşük yaparak iş ve özel hayatında çöküş yaşadı. Şarkıcı Yaşar İpek ile nişanlanan Seren Serengil, geçtiğimiz 8 Haziran’da Fransa’da evlendi.

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonunu Sakın İki Elle Kullanmayın! başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2019 model otomobiller
evden eve nakliyat, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık gaziantep, evden eve nakliyat gaziantep, evden eve taşıma