Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Zengin SitesiZengin Sitesi Yeni İş Fırsatları En Çok Para Kazandıran İşler

Shiseido Ultimune ile Maksimum Cilt Koruması

 

Cildin savunma gücü, cildinizin sağlıklı görünümü için vazgeçilmezdir. Cildiniz en değerli hazineniz; siz de  onu korumak ve savunma gücünü arttırmak istemez misiniz? 

20 yıldan fazla süredir cildin savunma gücünü araştıran Shiseido, 'Ultimune' ile cilt bakımında devrim yaratıyor. Cildin kendi güzelliğini ortaya çıkarmak için doğal savunma sistemini güçlendiren Ultimune; sadece cildinizin doğal güzelliği için çalışıyor. 

Formülünde yer alan cildin savunma gücünü arttıran özel içerikler Ultimune'u kullanmaya başladığınız anda cildinizi daha pürüzsüz ve yumuşak hale getirirken; 1 haftada cilt tonunuz eşitlenir ve ışıltılı bir hal alır. Shiseido Ultimune  cildin savunma gücünü arttırırken aynı zaman yaşlanma belirtilerine karşı cildi korur. Fiyat: 599 TL.

Bir önceki yazımız olan Evlilik Hazırlıkları Fuarı, Mehmetçiği Unutmadı! başlıklı makalemizde Aydoğan, Bekir Aksoy ve Çağla Şıkel hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.