Yeni Meslekler 2019, Yeni iş Fikirleri 2019, Zengin Sitesi, Zengin Siteleri
Zengin SitesiZengin Sitesi Yeni İş Fırsatları En Çok Para Kazandıran İşler

Uluslararası Tasarım Ödülü Warmhaus’un

İklimlendirme sektörünün global oyuncusu Warmhaus, tasarımı ve yazılımı tamamen kendisine ait olan dünyanın en küçük kombisi ile dünyanın en eski ve saygın tasarım yarışmalarından biri olarak kabul gören iF Design Award’ta ‘Design Excellence/Tasarımda Mükemmellik’ ödülünü kazandı. Şık olduğu kadar da teknolojik ve tasarruflu bir ürün yaratan Warmhaus, iF Design Award 2018’de kendi kategorisinde Türkiye’den ödül kazanan tek kombi oldu.

iF Design Award 2018’te kazandıkları ödüle ilişkin konuşan Warmhaus Genel Müdürü M. Kağan Turan, dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından birinden ‘Design Excellence/Tasarımda Mükemmellik’ ödülünü kazanmaktan çok mutlu olduklarını belirtti. Turan, ‘Ar-Ge’si, dizaynı ve yazılımı tamamen Türk mühendislerine ait olan dünyanın en küçük kombisi; ile dünyaca kabul görmüş bu saygın ödülü kazanmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Warmhaus Ar-Ge Merkezi tarafından tasarlanan ürünümüz 20’den fazla ülkeden 6’dan fazla ünlü uzmanın değerlendirmesinin ardından bu ödülü kazandı. Mühendislerimizin 2018 yılında, kendi kategorisinde ödül alan tek yerli kombiyi tasarlamış olmasını çok önemli buluyoruz.  Ürünümüz; ‘Tasarımda Mükemmellik’ ödülü ile onaylanan cam ön yüzeyi ve dokunmatik ekranının güçlendirdiği şık, estetik tasarımının yanı sıra;  24 kW kapasitesi, ErP Direktiflerine uyumlu olması gibi teknik özellikleri ile dikkat çekecek. Warmhaus olarak iklimlendirme sektöründe 20 yılı aşkın tecrübemizle 30’dan fazla ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyoruz. Önümüzdeki dönemde büyümemizi artıracak ve ödüllerimize yenilerini ekleyeceğiz’ dedi. 

Bu yıl 65. kez düzenlenen iF Design Award 2018’te kazananlar, alanında uzman 63 bağımsız uluslararası jüri üyesinin oylarıyla belirlendi. iF Design Award’ta 54 ülkeden 2 bin 955 katılımcı, 6 bin 402 farklı ürün yarıştı.

Dünyanın en küçük kombisi hem alan hem fatura tasarrufu sağlıyor

Siyah, beyaz ve antrasit renk seçenekleri bulunan dünyanın en küçük kombisi, estetik görünümlerinin yanı sıra Türkiye’de ilk defa Warmhaus’un ürettiği Gaz Adaptif özelliğine sahip olmasıyla;  ideal hava gaz oranını ayarlayarak sürekli yüksek verim sağlıyor. 

Avrupa Birliği ErP direktifine tam uyumlu olan dünyanın en küçük kombisi, gaz ve elektrik enerjisinden tasarruf sağlarken, tüm iç yüzeyinde kullanılan 10 mm kalınlığındaki özel izolasyon malzemesi sayesinde ses kirliliğini de önlüyor. A sınıfı enerji etiketine sahip olan ürün, özel tasarımlı ve yüksek kapasiteli eşanjörü sayesinde aynı anda çift musluktan dakikada toplam 19 litreye kadar sıcak su sağlıyor. Paslanmaz çelik eşanjör sistemi ise kullanım suyunun hijyenik olmasını sağlıyor ve kombinin ömrünü uzatıyor. Ayrıca ürün, 1: 10 oranındaki yüksek modülasyon aralığı ile ihtiyaca göre kapasitesini ayarlayarak tasarruf ve konfor sunarken; sahip olduğu 23 farklı emniyet sistemi sayesinde güvenli ısınma sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Çene Ucu Estetiğine Dair Her Şey başlıklı makalemizde Fi, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 model otomobiller