Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Zengin SitesiZengin Sitesi Yeni İş Fırsatları En Çok Para Kazandıran İşler

Avon Efsanesi: Mükemmel Mat Ruj

Kadifemsi dokusu ve canlı renkleriyle dudaklara çarpıcı bir görünüm kazandıran rujun tanıtıldığı reklam filminde markanın yeni yüzü Dilan Çiçek Deniz başrolde yer alıyor. 

AVON, kadınların büyük beğenisini kazanarak ‘efsane ürünü’ haline gelen Mükemmel Mat Ruj’un tanıtımı için yeni bir reklam kampanyasına imza attı. Pürüzsüzlüğü ve yüzde 100 mat renkleriyle dudaklara zamansız bir görünüm veren rujun tanıtıldığı reklam filminde markanın yeni yüzü, başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz rol aldı. Mart ayının ikinci yarısında yayına giren reklamın bir özelliği de AVON’un ilk yerli reklam filmi olması.

Geniş renk yelpazesine sahip AVON Mükemmel Mat Ruj’un gün boyu süren mükemmel hissi filmde Dilan Çiçek Deniz’in bir günü üzerinden anlatılıyor. Reklam filminde güzel oyuncunun Mükemmel Mat Ruj’la sabah ayna karşısında başlayan ve gece bir partiye kadar uzanan gününü izliyoruz. Sabah sürdüğü ve gece bitene dek kullandığı mat ruj ile Dilan Çiçek Deniz’in kendini gün boyu mükemmel hissettiği mesajı veriliyor.

Bir önceki yazımız olan Polikistik Over Sendromunda Beslenme Önerileri başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2019 model otomobiller
evden eve nakliyat, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık gaziantep, evden eve nakliyat gaziantep, evden eve taşıma