Yeni Meslekler 2019, Yeni iş Fikirleri 2019, Zengin Sitesi, Zengin Siteleri
Zengin SitesiZengin Sitesi Yeni İş Fırsatları En Çok Para Kazandıran İşler

Avon Efsanesi: Mükemmel Mat Ruj

Kadifemsi dokusu ve canlı renkleriyle dudaklara çarpıcı bir görünüm kazandıran rujun tanıtıldığı reklam filminde markanın yeni yüzü Dilan Çiçek Deniz başrolde yer alıyor. 

AVON, kadınların büyük beğenisini kazanarak ‘efsane ürünü’ haline gelen Mükemmel Mat Ruj’un tanıtımı için yeni bir reklam kampanyasına imza attı. Pürüzsüzlüğü ve yüzde 100 mat renkleriyle dudaklara zamansız bir görünüm veren rujun tanıtıldığı reklam filminde markanın yeni yüzü, başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz rol aldı. Mart ayının ikinci yarısında yayına giren reklamın bir özelliği de AVON’un ilk yerli reklam filmi olması.

Geniş renk yelpazesine sahip AVON Mükemmel Mat Ruj’un gün boyu süren mükemmel hissi filmde Dilan Çiçek Deniz’in bir günü üzerinden anlatılıyor. Reklam filminde güzel oyuncunun Mükemmel Mat Ruj’la sabah ayna karşısında başlayan ve gece bir partiye kadar uzanan gününü izliyoruz. Sabah sürdüğü ve gece bitene dek kullandığı mat ruj ile Dilan Çiçek Deniz’in kendini gün boyu mükemmel hissettiği mesajı veriliyor.

Bir önceki yazımız olan Polikistik Over Sendromunda Beslenme Önerileri başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 model otomobiller