Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Zengin SitesiZengin Sitesi Yeni İş Fırsatları En Çok Para Kazandıran İşler

ayak ısıtıcısı

ayak ısıtıcısıDevrim niteliğinde yeni bir ürün olan süper ayak ısıtıcı bundan sonra piyasadaki konumunu almaya hazır. Gelişen teknolojinin sınır tanımadığına bir kez daha tanık oluyoruz. Ar-ge çalışmaları sonucunda meydana çıkan uzaktan kumanda ile ısıtmayı gerçekleştiren ayak ısıtıcı kendi konusu ile ilgili dünya bir ilke imza atıyor. Ayakkabı tabanına yerleştirilen ürün dilediğiniz vakit uzaktan kumanda düğmesine basmanızla birlikte döneme girerek kısa vakit içersinde ısısı hissetmenizi sağlayıp sizin kış günlerinde katiyen vazgeçemeyeceğiniz dostunuz oluyor. Piyasaya yeni giren ürün şuandan girişimciler doğrultusundan büyük talep görmeye başladı. Üretici firmayla bağlantıya geçenler ürünün satış haklarını alarak kendi firmaları üzerinden pazarlamaya başlıyor.

Genellikle soğuk kış günlerinde satış konusu ile ilgilin hiçbir sorun çekilmeyeceği çok açık. Ürünün tanıtımı içersinde ilk akla gelen ilk önce avm içlerinde stand çalışmaları oluyor. Genellikle hafta sonları çok büyük talep gören avmler bu hususta öncelikli yere sahip. Ayak ısıtıcı bunun dışında internet üzerinden de rahatlıkla pazarlanabilecek bir ürün. Ürünü gören şahıslar yalnızca ayak numarasını belirterek bu rahatlığa kavuşma imkânına sahip. Bulunduğunuz bölgedeki mahalli radyolarla anlaşabilir ya da kendi pazarlama ağınızla ayakkabı dükkanları ile anlaşmalar yapıp ürünü daha çok etrafta tanıtıp satışını yapmanızda mümkün. Uzaktan kumandalı ayak ısıtıcı hem piyasada yeni girdiğinden hem de basit ve basit tüketimi ile pazarlaması ve tanıtımı çok ama çok basit uygulanabilecek bir ürün. Genellikle orta yaş ve üstü bireylerin yoğun talep göstereceği ön görü edilen ayak ısıtıcı yatırım amacıyla fırsat bekleyen bireylerin imdadına koşuyor. Pazarlanması, basitliği ve piyasada ilk oluşu ürünü tanıtıp satmak yönünden çok cazip. Çevrenizdeki ayakkabı firmaları ile anlaşmanız durumunda ürünün pazarlığını ve tanıtımını çok daha basit duruma getirip satışınızı arttırmanız mümkün. Bu fırsatı kaçırmamanızı öneriyoruz. Kalite Zengin Sitesi, Zengin Siteleri, Yeni iş Fikirleri 2018, Yeni Meslekler 2018, Para Kazanma Yolları.

Bir önceki yazımız olan online ders vererek para kazanmak başlıklı makalemizde online ders vererek para kazanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2019 model otomobiller