Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Zengin SitesiZengin Sitesi Yeni İş Fırsatları En Çok Para Kazandıran İşler

Boş Çikolata Kutusu Yüzünden 16 Yıldır Çalıştığı İş Yerinden Tazminatsız Kovuldu

Bursa’da, taşeron şirket bünyesinde görev yaptığı belediyedeki vestiyerde bulunan boş çikolata kutusunu alan temizlikçi kadının tazminatsız kovulması gündem yaratırken, Kanal D Ana Haber konuyla ilgili olarak hukukçulardan görüş aldı ve vatandaşlara fikrini sordu. Mikrofon uzatılan bir kadının yaptığı ‘Ben de götürüyorum… Mesela gösteriyorum bunu çöpe mi atayım? ‘Yok evine götür’ deyince götürüyorum’ yorumu ise dikkat çekti.

16 YILDIR ÇALIŞTIĞI KURUMA VEDA ETTİ

Bursa’da, taşeron şirket bünyesinde çalıştığı belediyedeki vestiyerdeki boş çikolata kutusunu alan temizlikçi kadın tazminatsız kovuldu. Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, temizlik işçisi kadına kıdem tazminatı ödenmemesi gerektiğine hükmetti. Kararla birlikte, kadın 16 yıldır çalıştığı kuruma veda etti.

VATANDAŞA MİKROFON UZATILDI

Kanal D Ana Haber hukukçulardan görüş aldı ve vatandaşlara fikrini sordu. Mikrofon uzatılan bir kadının yaptığı ‘Ben de götürüyorum… Mesela gösteriyorum bunu çöpe mi atayım? ‘Yok evine götür’ deyince götürüyorum’ yorum ise dikkat çekti.

Bir önceki yazımız olan Risk Almadan Taşının başlıklı makalemizde karapürçek nakliyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2019 model otomobiller