Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Zengin SitesiZengin Sitesi Yeni İş Fırsatları En Çok Para Kazandıran İşler

Max Factor Miracle Contouring Paleti ile Kontür Yeni Dönem

Max Factor’den bir ilk… Dakikalar içerisinde uygulayabileceğiniz YENİ Miracle Contouring Paleti ile artık kontur yapmak 3’ten geriye saymak kadar kolay. Max Factor Türkiye Makyaj artisti Fezi Altun’un imzasını taşıyan Miracle Contouring paleti, yüzünüzün önemli özelliklerinizi vurgulamak istediğiniz her an  kolayca uygulayabileceğiniz favori paletiniz  olmaya geliyor. Max Factor Miracle Contouring Paleti, 1 palette 8 farklı renk seçeneği sunarak her cilt tonuna uyum sağlıyor. 

Max Factor Miracle Contouring Paleti ile kontur de yeni dönem:  ‘3-2-1’

Max Factor’un YENİ Miracle Contouring Paleti 3,2,1 uygulama tekniği sayesinde en yoğun zamanlarınızda  bile güzelliğinizi dakikalar içerisinde vurgulamanızı sağlıyor. Miracle Contouring Paleti ultra-kolay kontur uygulaması sayesinde  sadece üç basit adımda uygulama hileleriyle hafif derinlik ve vurgu yaratarak, doğal kemik yapınızı öne çıkarıp güzelliğinizi  tekrar odak noktası haline getirmenize yardımcı oluyor. 

Miracle Contouring Paleti, her cilt tonu ve rengini daha da güzelleştirmek için özenle seçilmiş sekiz farklı tonu, tek bir palette sunuyor. Farklı cilt tonlarına sahip olsanız bile Miracle Contouring Paleti ile cildinize en uygun ton ve dengeyi bulmanız mümkün oluyor.  Miracle Contouring Paleti, kremsi yapısı, hafif ve uzun süre kalıcı etkili formülü sayesinde ilk kez kontur yapıyor olsanız bile kolaylık sağlıyor.   

Max Factor Türkiye makyaj artisti Fezi Altun kendi imzasını taşıyan Miracle Contouring Paleti için; ‘Kontur yapmak, iç karartıcı, imkansız bir teknik olmak zorunda değil, özellikle Max Factor Miracle Contouring Paleti için geliştirilen 3,2,1 tekniği ile oldukça kolay. Olay, sizde olmayan özellikler yaratmak değil, zaten sahip olduklarınızı zenginleştirip keskinleştirmek. 3 dakikadan kısa bir sürede kontur yapmak, kaldırmak ve vurgulamak için ambalajın arka kısmındaki 3, 2, 1 adımlarını izlemeniz yeterli. Gerçekten bu kadar kolay ve hızlı!’ dedi. 

Max Factor Miracle Contouring Paleti’nin lansman fiyatı: 99.90 TL

Bir önceki yazımız olan Bu Yağlar Karaciğerinizi Yağlandırıyor! başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2019 model otomobiller
evden eve nakliyat, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık gaziantep, evden eve nakliyat gaziantep, evden eve taşıma